ZNAJ SWOJE PRAWA

Sprawdź jak anulować mandat

 

badanie techniczne


Zmiany w badaniach technicznych – trudniejszy przegląd

20-12-2016 | badanie techniczne

Obecnie okresowe badania techniczne przechodzi około 98 % pojazdów rocznie, w skali całego kraju. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa planuje zaostrzenie przepisów dotyczących zakresu badań technicznych oraz procedury ich uzyskiwania. Jak głębokie są zmiany planowane przez resort? Czy badania techniczne podrożeją?

Zmiany w przepisach dotyczących badań technicznych

15-07-2015 | badanie techniczne

Niebawem planuje się wprowadzić zmiany mające znaczenie dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych. Jakie zasady w sprawie diagnostyki pojazdów będą obowiązywały, i czy jest się czego obawiać?

POTRZEBUJESZ KONSULTACJI

Napisz do nas


Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie na naszym blogu, skorzystaj z formularza kontaktowego. Wsparcie prawne portalu zapewnia Kancelaria Brykczyńscy i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska.

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Neptis S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 161, w celu korzystania z prowadzonej przez Neptis S.A. usługi „Generator wniosków”. Informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia skorzystanie z usługi "Generator wniosków". *